Razmena studenata
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Obaveštenje o stipendijama Fondacija DAAD i HUMBOLDT

DAAD Info centar iz Beograda i AvH-DAAD alumni Klub pri Univerzietu u Novom Sadu održaće prezentaciju fondacija I njenih stipendija namenjenenih studentima, nastavnicima i saradnicima Univerziteta:

Mirko Dautović , DAAD Info centra iz Beograda: "DAAD fondacija i aktuelne stipendije",

Dr Miloš Tešić, red. prof. Fakulteta tehničkih nauka, u penziji: “Fondacija Alexander von Humboldt i njene stipedije i istraživački fondovi”,

Dr Đorđe Đatkov, docent Fakulteta tehničkih nauka: “Kako sam dobio i iskoristio Humboldt stipendiju oktobar 2015 – juli 2016“.

Prezentacije će biti održane u utorak  30.05. 2017., sa početkom u 12:00 h u Multiimedijalnoj sali na prvom spratu Rektorata Univerziteta u Novom Sadu, Dr Zorana Đinđića 1.